CHP’de İstanbul ilçe adayları tanıtıldı… İmamoğlu’na tepki! ‘Ayıp ediyorsunuz’

CHP’nin yerel seçimlerdeki İstanbul’un 39 ilçesindeki adayları açıklandı. Aday tanıtım toplantısında CHP Genel Başkanı Özgür Özel yer almadı.

Aday tanıtım toplantısında kürsüde sadece Ekrem İmamoğlu konuşma yaptı.

İMAMOĞLU’NA TEPKİ

Kürsüde konuşan CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Sarıyer’de mevcut belediye başkanı Şükrü Genç destekçileri arasında gerginlik yaşandı.

İmamoğlu, “Sevgili arkadaşlar orada attığınız sloganlarla Şükrü Başkan’a ayıp ediyorsunuz. Orada oturun beni dinleyin, ondan sonra orada tabelalarınızı yine kaldırın.” dedi.

İmamoğlu kürsüde ilk olarak kendisinin CHP’deki kariyer serüvenini detaylarıyla anlattı.

İmamoğlu daha sonra ilçe belediye adaylığı dönemini anlattı.

İBB Başkanı İmamoğlu’nun İBB Başkanlığı dönemini de anlatarak ilçe adaylarından ziyade kendi ismini ön planda tutması dikkat çekti.

İmamoğlu kürsüde 40 dakika boyunca konuştu.

ÖZGÜR ÖZEL’İN RESMİ VAR KENDİ YOK

İmamoğlu’nun konuşmasının ardından CHP’nin ilçe belediye başkan adayları kürsüye davet edildi.

CHP’li adayları sahnede İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP İl Başkanı Özgür Çelik karşıladı.

CHP lideri Özgür Özel‘in ise salonda sadece büyük ebatlı bir fotoğrafı yer aldı.

İmamoğlu’nun CHP lideri edasıyla yaptığı konuşmanın satırbaşları şöyle:

İSTANBUL ERMENİLERİN ŞEHRİ

CHP’nin İstanbul ilçe belediye başkan adayları şöyle:

  • Adalar: Ali Ercan Akpolat
  • Arnavutköy: Tekin Aras
  • Ataşehir: Onursal Adıgüzel
  • Avcılar: Utku Caner Çaykara
  • Bağcılar: Cem Kılıç
  • Bahçelievler: Emine Gülizar Emecan
  • Bakırköy: Doç. Dr. Ayşegül Özdemir Ovalıoğlu
  • Başakşehir: Mesut Öksüz
  • Bayrampaşa: Hasan Mutlu
  • Beşiktaş: Rıza Akpolat
  • Beykoz: Alaattin Köseler
  • Beylikdüzü: Mehmet Murat Çalık
  • Beyoğlu: İnan Güney
  • Büyükçekmece: Hasan Akgün
  • Çatalca: Erhan Güzel
  • Çekmeköy: Orhan Çerkez
  • Esenler: Hasan Dalkıran
  • Esenyurt: Ali Gökmen
  • Eyüpsultan: Mithat Bülent Özmen
  • Fatih: Mahir Polat
  • Gaziosmanpaşa: Hakan Bahçetepe
  • Güngören: Temel Akkoç
  • Kadıköy: Mesut Kösedağ
  • Kağıthane: Tonguç Çoban
  • Kartal: Gökhan Yüksel
  • Küçükçekmece: Kemal Çebi
  • Maltepe: Esin Köymen
  • Pendik: Tarık Balyalı
  • Sancaktepe: Alper Yeğin
  • Sarıyer: Mustafa Oktay Aksu
  • Silivri: Bora Balcıoğlu
  • Sultanbeyli: Ayhan Koç
  • Sultangazi: Ferhat Epözdemir
  • Şile: Özgür Kabadayı
  • Şişli: Resul Emrah Şahan
  • Tuzla: Eren Ali Bingöl
  • Ümraniye: Aykut Erdoğdu
  • Üsküdar: Sinem Dedetaş
  • Zeytinburnu: Onur Soytürk

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*