Dünyaca Ünlü Rapçiye Tecavüz Suçlaması: Türkiye’nin Tanıdığı İsim Avukatı Oldu

Puff Daddy, P. Diddy gibi sahne isimleriyle tanınan ve Türkiye’de de geniş bir hayran kitlesi bulunan rap müzik şarkıcısı Sean John Combs ile ilgili iddialar magazin gündemine bomba gibi düştü.

BBC’nin haberine göre P.Diddy’nin eski kız arkadaşı Cassandra Ventura, 10 yıl boyunca Sean John Combs’un istismar ve şiddetine maruz kaldığını söyledi.

Combs ise iddiaları reddetti ve eski sevgilisinin kendisinden para sızdırmak için böyle suçlamalarda bulunduğunu kaydetti.

Cassie sahne adıyla performans sergileyen bir R&B şarkıcısı ve dansçısı olan Cassandra Ventura, P.Diddy’nin suistimale kendisi 19 yaşındayken başladığını dile getiriyor.

AVUKATI TÜRKİYE’NİN YAKINDAN TANIDIĞI İSİM

Combs’un avukatı Benjamin Brafman, Türkiye’nin aslında tanıdığı bir hukukçu. Brafman, İran’a yönelik yaptırımları delmekle suçlanan ve itirafçı olarak savcılarla işbirliğine giden İran asıllı iş adamı Reza Zarrab’ın avukatlığını yapıyordu.

ABD’de ‘mafyanın avukatı’ olarak bilinen Brafman’ın 2016 yılında Zarrab’dan 60 milyon dolar alacağı iddiaları gündeme gelmişti. Brafman, cinsel taciz iddiasıyla yargılanan eski IMF Başkanı Dominique Strauss-Kahn’ın savunmasını da üstlenmişti. Brafman’ın savunduğu isimler arasında Michael Jackson, Carl Kruger ve Jay-Z de bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x