Kral Yine Patlattı Bombayı: Hideo Kojima İmzası Taşıyan OD Duyuruldu

Video oyun dünyasının öncü isimlerinden birisi olan Hideo Kojima imzalı yeni bir oyun geliyor. Dün gece The Game Awards 2023 esnasında tanıtılan OD, muhtemelen bir korku oyunu olacak.

The Game Awards 2023 bomba gibi geçti!

Ödül alan oyunlar bir yana, yeni duyuruların da yer aldığı The Game Awards 2023 oldukça iyi geçti diyebiliriz. Ancak gecenin en çok beklenen anı şüphesiz Hideo Kojima’nın oyun duyurusuydu.

Herkes Death Stranding 2 beklerken şaşkına döndü.

Kojima tarafından yapılacak oyun duyurusunun Death Stranding 2 olması beklenirken ortaya çok daha farklı bir oyun çıktı. Muhtemelen bir korku oyunu olacak OD için ilk tanıtım fragmanını görmüş olduk.

Unreal Engine 5 ve Metahuman teknolojisine ev sahipliği yapıyor.

Tanıtım videosu içerisinde gördüğümüz üzere karakterlerin yüz hatları oldukça gerçekçi duruyor. Aynı zamanda Unreal Engine 5 motorundan aldığı destekle birlikte ortaya çok daha gerçekçi bir görselliğin çıkmasını bekliyoruz.

Korku oyunu olması dışında herhangi bir bilgimiz yok.

Duyurulan OD’nin sadece korku unsurları içeren bir oyun olduğunu biliyoruz. Herhangi bir çıkış tarihi, platform veya benzeri bilgiye sahip değiliz. Ancak ilerleyen günlerde çok daha fazla şey öğrenmeyi umuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x