Real Madrid, Sakatlıklardan Dolayı Morali Bozulan Arda Güler’in Depresyona Girmemesi İçin Çabalıyor

Real Madrid’e transfer olduğu günden beri talihsizliklerin bir türlü yakasını bırakmadığı milli futbolcumuz Arda Güler üçüncü kez sakatlandı. Menisküs yırtığı, kas yaralanmasının ardından bu kez bilinmeyen ya da gizlenen bir sakatlığının ardından Real Madrid harekete geçti. Dev kulüp Arda Güler’in depresyona girmemesi uğraşıyor.

Kaynak: Marca

Fenerbahçe’den Real Madrid’e transfer olduktan sonra Los Blancos ile henüz maça çıkamayan Arda Güler bir kez daha sakatlandı.

Marca’da yer alan habere göre, “Türk oyuncu iki kez sakatlıktan kurtulacak gibi görünüyorken her şey alt üst oldu. Kulüp, maç eksikliğinin ona zarar vermesini önlemek için çalışıyor.” ifadelerine yer verildi.

Sakatlıktan iyileşme tarihinin henüz net olmadığı bildirilen haberde, “Öncelik, büyük umutlar beslenen 18 yaşındaki bir genci kurtarmak. Şu anda parola net. Tarih yok, olası bir iyileşme için tarih belirlemek yok. Böyle bir şey yok. Şimdi önemli olan neyin yanlış gittiğini arayıp bulmak ve genç oyuncunun depresyona girmesini önlemek” ifadelerine yer verildi.

Şampiyonlar Ligi maçı öncesi de Arda Güler’in sakatlandığının bilindiği fakat oyuncuya teselli olması için kadroda yer verildiği iddia edildi.

Çıkan haberlere sosyal medyadan gelen tepkiler şöyleydi?

?

?

?

Sizin Arda Güler ile ilgili teoriniz var mı? Gerçekten sakat mı yoksa bilmediğimiz bir şeyler mi var?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x